PONUKA PODĽA TYPU PROJEKTU    
 
ARCHITEKTÚRA INTERIÉRU 2D

Slúži na čo najefektívnejšie rozvrhnutie interiéru / priestoru. Obsahuje pôdorys so základnými rozmermi, rozvrhnutie nábytkov a jednotlivého zariadenia, prípadne dispozičné zmeny spočívajúce v pridaní / odobraní priečky, časti priečky, zmene umiestnenia dverí, okna a pod. Cena obsahuje 2 varianty.
CENA 6€/m2

 

VIZUALIZAČNÝ 3D NÁVRH INTERIÉRU
Slúži na získanie konkrétnej predstavy o budúcom vzhľade Vášho interiéru. Obsahuje vstupnú konzultáciu a zameranie, návrh interiéru, fotorealistickú 3D vizualizáciu, konzultáciu návrhu a 1 súbor úprav podľa Vašich požiadaviek, špecifikácia použitých typových prvkov a konštrukcií v interiéri, zoznam navrhovaných dekorov.
CENA: 18-24 €/m2

 

TECHNICKÉ PODKLADY STAVBY
Stavebné podklady k realizácií elektro a vodoinštalácie, nech už ide o rozmiestnenie vypínačov, zásuviek, svietidiel, vodovodných armatúr, výkres búracích prác, či výkres nových konštrukcií a pod. Na ich základe je možné profesistom nacenenie rozsahu potrebných prác a sú predpokladom úspešnej realizácie diela.
CENA: 120-160€/profesia
* v pripade našej realizácie v cene projektu


 

STOLÁRSKE KONŠTRUKCIE
Podklady pre stolárov s detailnejšie rozkreslením navrhovaných nábytkových dielov. Výkresy obsahujú navrhované rozmery, špecifikáciu použitých materiálov, dekorov, úchytiek, výsuvov, kovaní, LED podsvietení a iných detailov. Na ich základe je možné priama realizácia (nacenenie) nábytku na mieru a sú nezbitným predpokladom realizácie navrhovaných atypových zariadení.
180,- € /miestnosť
* v pripade našej realizácie je cena zahrnutá v stolárskej realizácií.


   
 
 
SHOWROOM: Slovakia 058 01 Poprad-Velka Ul.Na letisko 2088
mob.:   +421 903 810 404       email:  dizajn@i-dizajn.sk
navigácia: GPS: 49.065029, 20.281980
ALL RIGHT RESERVED © 2023 ING. ZDENKA ILAVSKÁ - DIZAJN